Компанія

Roverhair

Roverhair® виробляє та поширює професійні засоби для волосся, призначені для стилістів.

Сімейний бізнес, створений в 1975 році Вінченцо Престіа, з кожним роком стає все більш популярним завдяки підприємницьким і людським якостям свого засновника.

З середини 90-х років Вінченцо Престіа працює разом зі своїм сином Андреа, який зробив неабиякий внесок в подальший розвиток бізнесу. Завдяки динамічності та любові до інновацій торгова марка та продукти Roverhair стали ексклюзивним брендом, який цінується не тільки в Італії та Європі, але й у всьому світі.

Успішний розвиток триває і сьогодні, з оновленою структурою компанії та з молодими співробітниками. Вони дивляться в майбутнє, але при цьому поважають культуру бренду.

З моменту свого заснування основною метою Roverhair було задоволення потреб клієнта шляхом інвестування в такі важливі напрямки, як якість та інновації.

Наша компанія завжди приділяла особливу увагу якості сировини, що використовується в процесі виробництва. Ми намагаємося об'єднати кращі технології з м'якими та неагресивними складами, враховуючи вимоги до натуральної органічної косметики та не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Пристрасть і відданість справі заряджають нас енергією для роботи і є основними передумовами нашого успіху.

Цим успіхом ми зобов'язані і всім нашим партнерам, які усвідомлюють, що вони є частиною відкритої компанії, де можна як найкраще проявити свої особисті якості.

Завдяки цим взаємовідносинам довіри та лояльності між нашою компанією, нашими партнерами та нашими клієнтами ми продовжуємо виконувати свою місію: допомагаємо жінкам виражати себе завдяки зовнішньому вигляду, використовуючи творчий та індивідуальний підхід.